Kdo jsem?

foto_for_widget

Jsem manželkou skvělého muže, maminkou dvou úžasných malých bytostí s velkou osobností, milovnicí dobré kávy a knih. Jsem certifikovaná Ikigai koučka, životní a profesní koučka, která žije své poslání a pomáhá ho objevit a žít ostatním ženám. Jsem tvůrkyně života svých snů.


Mou velkou vášní je osobní rozvoj a rozvoj soft skills. Přes deset let působím v oblasti lidských zdrojů. Při práci na manažerské pozici jsem se věnovala řízení změn a projektů, vzdělávání, rozvoji, náboru a odměňování lidí. Po narození syna jsem při rodičovské „dovolené“ pracovala na projektu diverzity a inkluze


Potom přišla na svět moje dcera a její zrození pro mě bylo velikou transformací. Najednou jsem cítila silnou potřebu najít své poslání. Něco, co bude mít větší přesah, kde budu moci ještě více uplatnit své kvality, dary a zkušenosti a co bude mít reálný dopad na životy lidí. V tu chvíli mi přišel do života koncept Ikigai a úplně jsem se do něj zamilovala.

Prošla jsem výcvikem Ikigai koučink USP u Jitky Zoderové. A nyní tenhle krásný nástroj využívám jako průvodkyně žen na cestě do jejich středu, ke své síle, ke svému Ikigai.

Zároveň mám za sebou akreditovaný koučovací výcvik a provádím lidi jejich růstem a transformací v osobním a profesním životě.

Věřím, že čím více lidí bude žít vědomý a naplněný život, tím krásnějším místem se tenhle svět stane. Pro nás i naše děti.

Certifikáty

Výcvik akreditovaný ICF koučink 121 hodin
Unleash The Power Within – 50 hodin
Výcvik Ikigai koučink 80 hodin