Ikigai koučink

Život je úžasná cesta, užívej si ho.


Poznáváš se v tom?

👉Máš pocit, že se neustále za něčím ženeš a život Ti protéká mezi prsty.

👉Říkáš si, že až dosáhneš toho nebo až se změní okolnosti, tak budeš konečně šťastná a naplněná. Jenže když se to konečně stane, tak se raduješ jen chvilku. Pokud si to vůbec uvědomíš.

👉Cítíš tlak, frustraci a nespokojenost. Jako by ses motala v bludném kruhu a říkáš si, že tohle přece není ono. Takhle ten život přece vypadat nemá.

👉Často máš hlavu jako pátrací balón. Neseš na svých bedrech tolik odpovědnosti a úkolů. Snažíš se stíhat milion věcí a všemu se věnuješ tak napůl.

👉Máš dojem, že ostatní nevidí a nedoceňují to, co všechno pro ně děláš.

👉A v práci nebo podnikání máš méně peněz, než kolik by sis zasloužila.

👉Máš problémy s organizací času, nevíš, kam se vrhnout dřív, a když už čas máš, tak prokrastinuješ.

👉A přitom svým dětem chceš do budoucna předávat jiné hodnoty, než byly předávány Tobě.


Co Ti 3 měsíce Ikigai koučinku se mnou přinesou?

✨Najdeš jasný směr a plán, kam se vydat, abys byla placená za to, že děláš, co Tě baví, naplňuje a v čem jsi dobrá. A co Ti do života přinese více volného času, radosti a lehkosti.

✨Získáš pocit, že tohle je ten život, který jsi vždycky chtěla žít.

✨Znovu v sobě probudíš své vášně, hravost a zamiluješ se sama do sebe.

✨Budeš to Ty, která řídí svůj život, svou práci, podnikání, vztahy, finance, čas…. a ne naopak.

Přestaneš svou sebehodnotu opírat o názory ostatních. Ukotvíš se v sobě a díky tomu budeš mít více trpělivosti s ostatními i se sebou.

✨Budeš jasně vědět, co s Tebou rezonuje a dokážeš říct jasné NE tomu, co s Tebou neladí.

✨A tím otevřeš prostor tomu, co ve svém životě chceš. A co Tě posouvá za Tvou vizí.


Příběhy klientek

Mé klientky ke mně přichází ve fázi, kdy jsou nespokojené. Cítí se přehlcené, nedoceněné. Neví, kde začít a tak spoustu dní jedou na autopilota a vzdalují se samy sobě.

Ale ví, že tohle není ten život, který chtějí žít. Chtějí od života víc, víc nazpátek. Už je nebaví pořád jenom dávat a dávat.

Po 3 měsících naší spolupráce jsou to jiné ženy.

Září z nich nadšení a energie.

Mají srovnané priority, hodnoty a co v životě chtějí. Dokáží si říct o odpovídající finanční ohodnocení za svou práci.

Klientka Verča byla zvyklá pracovat, cestovat a být aktivní. Jenže přišly děti a ona se začala cítit utlačená, nespokojená. Zároveň si nedovedla představit, že se časem vrátí do staré práce, ale nevěděla, co dál. Při našem koučinku si ujasnila, že chce začít podnikat a v jakém oboru. Dala sama sebe na první místo. A teď oznámila ve firmě, že už se vracet zpátky nebude. Užívá si cestování s dětmi a věnuje se tomu, co ji baví a naplňuje.

Inka za mnou přišla v době, kdy se nacházela na rozcestí. Řešila práci, svůj vztah a hledala své poslání. Často cítila, že žije život někoho jiného a tohle se během koučinku úplně změnilo. Obrovský posun nastal nejen v její práci, kdy se dokáže vymezit proti tomu, aby na sebe přebírala práci druhých. Zároveň se ohromně zlepšila její komunikace s mužem. Podle svých slov najednou nachází v každém svém dni radost a smysl. Rozjíždí vedle práce svůj projekt. Ikigai koučink jí dal mnohem víc, než hromada kurzů, které absolvovala v minulosti a ušetřil jí roky, které by jí trvalo tyhle změny udělat, kdyby na to všechno byla sama.

Tohle jsou další slova mých klientech o Ikigai koučinku:

“Celý Ikigai proces mě nakopl do nějaké síly. Vrhla jsem se do zakládání firmy a rozšiřování týmu. Na to jsem neměla na začátku procesu vůbec myšlenky. Jako kdyby zapadl nějaký dílek do skládačky. Cítím se víc zakořeněná, než předtím a mám chuť růst. Mám veliké vize. A můj vztah s manželem? Máme druhé líbánky.”  Veronika

“Z největšího pesimisty se stala žena, která si začala věřit. Teď mám zase chuť do života a jdu začít nový projekt, který jsem v průběhu Ikigai koučinku vymyslela.” Iva

“Díky koučinku s Tebou se mi otevřely dveře, o jakých se mi nesnilo. Přestala jsem fňukat, že jsem udělala kdysi chybu a nešla na psychologii. Začala jsem se místo toho v tom oboru sama vzdělávat a posouvat.” Kačka

“Díky našim setkáním jsem si uvědomila nejen to, jakou cestou si přeji ubírat se v životě dál, ale také jsem udělala první kroky. Začala jsem znovu studovat i se dvěma dětma a neustále se posouvám dopředu.” Hanka


Co je to Ikigai?

Ikigai je japonský koncept smyslu života. Vyjadřuje pocit radosti v každodenním životě. Žít své Ikigai znamená znát své poslání a každý den ho žít, být ukotvená sama v soběve své síle a jedinečnosti. Žít naplněný život, ve kterém neustále rosteš.


Kdo jsem?

Jsem certifikovaná Ikigai, Life & Business koučka s více než desetiletou praxí v oblasti vzdělávání a rozvoje lidí a ICF certifikací. Jako manažerka změny a HR partner jsem spolu s manažery řídila obrovské organizační změny. Zároveň jsem jim pomáhala s jejich velkými i každodenními výzvami.

Má práce mě vždycky bavila, ale ne vždy mi dávala smysl a často mi brala spoustu času a energie. Potom přišly na svět mé děti a můj život se otočil vzhůru nohama. Blížila jsem se k mateřskému vyhoření. Cítila jsem, že už nejsem tou ženou, kterou jsem byla dřív. Změnily se mé priority a pohled na svět. Začala jsem hledat hlubší smysl a způsob, jak žít naplněný a úspěšný život a přitom se neodvařit.

A našla jsem Ikigai …

Japonskou filosofii smyslu života. Okamžitě jsem se do tohoto konceptu zamilovala. Našla jsem díky němu cestu k sobě samé a svému poslání. Využila jsem příležitosti a stala se jednou z prvních certifikovaných Ikigai kouček v ČR. V rámci výcviku jsem si sama prošla Ikigai koučinkem a můj život se změnil k nepoznání. Z vyčerpané nespokojené maminky před vyhořením jsem rozjela své podnikání, udělala si další ICF koučovací výcvik a hlavně si svůj život a čas s dětmi i manželem doopravdy užívám. V současné době provázím ostatní ženy zpátky k sobě a životu, který je plný naplnění radosti a hravosti. Mým hlavním hnacím motorem jsou mé děti. Chci, aby pro ně byl můj život inspirací. A jsem vděčná, že můžu říct, že opravdu žiji život svých snů ve všech oblastech.

Pro své klientky vytvářím bezpečný prostor, kde mohou vydechnout a být naprosto samy sebou. Mám schopnost snadno nalézat jádro problému a skryté vzorce, které ovlivňují jejich život. Laskavým, ale pevným způsobem je vedu zpět k sobě a do akce. Jsem jejich největší fanynka a podporovatelka. Ikigai koučink se mnou je o životní transformaci.Jak Ikigai koučink probíhá a co všechno zahrnuje?

  • Jedná se o cca tříměsíční spolupráci formou jeden na jednoho (1:1). Celý proces probíhá online.
  • Začínáme tím, že si domluvíme termín 30 min. nezávazné konzultace ZDARMA, kde zmapujeme Tvou aktuální situaci a záměr. Poznáme se a domluvíme se, jestli naše spolupráce a Ikigai koučink pro Tebe nyní je to pravé řešení.
  • Následuje 5 setkání nad tématickými okruhy. Interval mezi setkáními je cca 14 dní.
  • V mezidobí pracuješ na sebekoučovacích otázkách na míru, které jsou důležitou součástí celého procesu.
  • Po celou dobu tvoříme Tvůj osobní Ikigai book, kde zaznamenávám poznámky z našich setkání a Ty do něj vyplňuješ sebkoučovací otázky a úkoly, které nám ze setkání vzejdou.
  • Ke konci procesu si vytvoříš s mou podporou svůj Ikigai diagram.
  • Po procesu dostaneš ode mě jako dárek svůj vlastní Ikigai plakát. Plakát tvořím individuálně jen pro Tebe na základě Tvého Ikigai book a obsahuje Tvou osobní Ikigai mantru.
  • Součástí balíčku je také má neomezená podpora formou hlasových a textových zpráv. Můžeš se na mě obrátit s čímkoliv, co Ti v průběhu procesu vyvstane, ať už se to týká oblasti financí, vztahů, práce, podnikání, rodičovství,.. a v čem cítíš, že potřebuješ dodatečnou podporu, vhled, vedení.

Jaká jsou témata Ikigai koučinku?

Úvod
Zaměříme se na to, co v současné době řešíš. Jaká jsou Tvá očekávání od Ikigai koučinku a kam by ses chtěla v rámci něj posunout.

Co miluješ?
Když děláš to, co miluješ, není důvod utíkat do světa prokrastinace. Společně najdeme, kde jsi ve svém živlu a flow. Odhalíš své dávno zapomenuté vášně. V jakých oblastech rozkvétáš a záříš. Abys svou září mohla prosvěcet svět kolem sebe.

V čem vynikáš?
Z tohoto setkání ženy odchází s vítězným pocitem a úžasem nad tím, v kolika věcech vynikají. Zároveň se podíváme na to, v čem sice vynikáš, ale bere Ti to energii. A najdeme Tvou jedinečnou strategii úspěchu, abys už nemusela hledat řešení tam venku.

Co Tvůj svět potřebuje?
Hodnoty určují to, co našemu životu dává smysl, podle čeho se rozhodujeme a pro co žijeme. Pochopíš, co je pro Tebe to důležité. Co je doopravdy Tvoje a co jsi převzala od svých rodičů a okolí. Nakolik to ve svém životě žiješ a jak vnést do života více smyslu.

Za co dostaneš zaplaceno?
Co je Tvým hnacím motorem? Jaká je vize, ke které směřuješ? Ponoříš se do světa bez limitů a obav. Do světa Tvého budoucího já a najdeš cestu, která Tě k němu dovede. Když následuješ své sny, cesta se ukáže.

Kdo doopravdy jsi?
Když jsi ukotvená sama v sobě, žiješ život v souladu se sebou. Žiješ své Ikigai. A víš, jak se k němu vrátit, když Tě z něj něco vykolejí.


IKIGAI KOUČINK

Spolupráce přibližně na 3 měsíce

🔥Individuální péče v podobě 5 online hodinových 1on1 setkání

🔥Sebekoučovací otázky a aktivity na míru po každém okruhu

🔥Neomezená podpora formou hlasových a textových zpráv po celou dobu procesu


🔥Ikigai book ze všech setkání


🔥Tvůj jedinečný plakát


🔥Tvůj Ikigai diagram


+ překvápko 😉


Cena za celý proces včetně všeho

15 000 Kč

(možné platit ve 2 – 3 splátkách)


Co se Ti možná honí hlavou …

Moc mě to láká, ale je to na mě hodně peněz.

Tak tady Tě uklidním. Hodnota celého procesu je minimálně desetinásobná. Posun mě samotné po mém vlastním Ikigai procesu a posuny mých klientek mluví za vše. Samozřejmě jako všude platí, že kolik do procesu dáš, tolik z něj získáš. Jedná se o individuální péči. Nedívej se tedy na cenu, ale na hodnotu, kterou Ti to přinese.

Proč je cena tak nízká?

Za tuhle cenu nabízím Ikigai proces už jen pro 5 dalších klientek. Potom se bude zvedat na minimálně 15 tisíc korun. Což je pořád zlomek hodnoty, kterou Ikigai koučink klientkám přináší.

Je to časově náročné?

Je to tak časově náročné, kolik času tomu sama dáš. Setkávání probíhají přibližně jednou za čtrnáct dní a trvají 60 minut. Nějaký čas Ti také zabere práce na sebekoučovacích otázkách. Ale to, jak si to rozložíš, je na Tobě. Moje klientky se na setkání těší každý týden jako na Vánoce. A postupem času začneš ve svém životě uvolňovat více času a prostoru tím, že začneš říkat „ne“ na věci, které Ti nepřináší hodnotu.

„Je první schůzka závazná? Co když si nesedneme?“

První schůzka je absolutně nezávazná a dělám ji právě proto, abychom se poznaly. U jakéhokoliv koučinku je důležité, aby si kouč a koučovaný sedli. Zároveň mě zajímá, co řešíš. Už na první schůzce můžeme rozlousknout něco důležitého a sama o sobě Tě může posunout. V případě, že mi Ikigai koučink nepříjde jako vhodný nástroj, tak Ti to řeknu a doporučím třeba jinou cestu. Ikigai proces je i pro mě hodně energeticky náročný, proto mi není jedno, s kým pracuji.

Nevím, jestli raději nezkusit nějaký kurz?

Kurz je dobrý začátek, pokud máš hodně času a nechceš do sebe tolik investovat. Nevadí Ti, že si na věci budeš přicházet pomalejší cestou. Úskalím spousty kurzů je, že se snaží dávat obecné návody, jenže každá z nás je jiná. Mé klientky za sebou mají hromady kurzů na osobní rozvoj, poslání, komunikaci, business a shodují se na tom, že s tím, co jim dal Ikigai koučink se to nedá absolutně porovnat. Právě proto, že se jedná o osobní péči

Už na sobě pracuji delší dobu a všechno tohle vím.

Gratuluji, zvědomování si toho, jak chceš žít a co pro to musíš udělat je důležitý první krok. Ale … žiješ to? Miluju větu, která říká: Pokud něco víme, ale neděláme to, tak to ve skutečnosti nevíme.


Reference klientek

Video reference 2,5 minuty
Video reference 1,5 minuty
Slide 1
Slide 1
Slide 1
Slide 1
Slide 1
Slide 1
Slide 1
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow