Minikurz zdarma


Od stresu k vnitřnímu klidu za 7 dní


Toužíš po tom cítit se vnitřně klidná, vyrovnaná a sebejistá?
Nenaskakovat na emoce a nálady ostatních?
Být pevně ukotvená ve svém středu?
Zbavit se pocitu frustrace?


PŘIHLAS SE ZDARMA


Co Ti workshop přinese?

✨Získáš větší víru v sebe, klid, stabilitu a vyrovnanost.

✨Zjistíš, co jsou Tvé nejčastější „spouštěče“ a jak na ně nenaskakovat.

Jednoduchá, krátká cvičení, která Ti v tom pomohou.

Praktické návody a nástroje, jak pracovat se svými emocemi (a emocemi dětí).

✨Můžeš vyhrát 1 ze 3 skvělých cen


Jak to bude probíhat?

Minikurz zdarma bude probíhat od 9. do 15. 10. Každý den Ti přijde email s krátkou praktickou technikou (přibližně na 10 minut). Součástí minikurzu bude i facebooková skupina, kde budou probíhat prohlubující živá vysílání, ve kterých Tě provedu technikami práce s emocema a vnitřní stabilitou.

Ve facebookové skupině bude také probíhat SOUTĚŽ o jednu ze tří fantastických cen, které Tě na cestě k vnitřnímu klidu podpoří.

Zároveň zde budeš mít mou plnou podporu. Můžeš se zde na cokoliv ptát a sdílet s ostatními ženami.

Je jen na Tobě, jak moc se budeš chtít do kurzu ponořit. A jestli půjdeš jen cestou krátkých technik v emailu nebo se budeš chtít inspirovat i přes živá vysílání a zapojit se ve skupině.


PŘIHLAS SE ZDARMA

Kdo jsem?

Jmenuji se Katka Machek. Jsem certifikovaná Ikigai, životní a byznys koučka s více než 10 letou praxí v oblasti rozvoje, vzdělávání a práce s lidmi. Mám vystudovanou ekonomii s vedlejší specializací v manažerské psychologii a sociologii a seberozvoj a rozvoj druhých je má životní vášeň.

Pomáhám lidem najít a žít své poslání. Žít život, který je baví. Kde mají dostatek času na sebe, svou rodinu, zájmy a práci, která je baví a naplňuje. Život, ve kterém se cítí svobodní. Život, který je v jejich režii.

Sama jsem maminkou dvou malých a velmi živých dětí, které jsou mi velikými učiteli v práci s emocemi a udržením si svého klidu. V rodičovství jdu cestou kontaktní a respektující výchovy. 

Věřím, že abychom mohly ze sebe dávat to nejlepší svým dětem, partnerovi, rodině, práci. Je potřeba, abychom se cítily dobře především samy v sobě.


Proč minikurz zdarma pořádám?

Vím, jak těžké je být nejlepší verzí sebe sama, když mě neustále něco vykolejuje z mého středu. Zjistila jsem, že vnitřní klid a životní štěstí není něco, co k nám příjde díky:

lepší práci

až se doma přestaneme hádat

až budeme mít více peněz

…..

Vnitřní klid a pocit štěstí začíná vevnitř. Jakmile se změní to vevnitř, začne se měnit i naše vnější realita. A to dokonce tak, že tomu samy nemůžeme uvěřit.

Tak už na nic nečekej a připoj se do minikurzu zdarma.


PŘIHLAS SE ZDARMA