Online kurz


Probuď své pravé já


Poznáváš se v tom?

🤷‍♀️Možná si říkáš: Takhle jsem si svůj život nepředstavovala.” ” Jak jsem se sem vlastně dostala?“

🤷‍♀️Ty totiž hluboko v sobě víš, že jsi byla stvořena pro víc, ale nevíš jak na to, aby se to stalo skutečností.


🤷‍♀️ Abys mohla dělat to, co Tě baví a naplňuje, mít harmonický vztah, být finančně nezávislá, cestovat, žít podle sebe.

🤷‍♀️ A přitom víš, že se to nestane samo od sebe. Pracuješ na sobě, nasáváš informace, sleduješ inspirativní lidi, jenže se z toho cítíš akorát přehlceně a nevíš, co teda děláš špatně.

🤷‍♀️Vlastně nevíš, kde začít, a tak čekáš na “až potom”. Až budeš mít lepší podmínky, až budeš mít více času, až budou děti větší, až budeš mít víc peněz, až …

🤷‍♀️A čas utíká a Ty jsi stále na stejném místě nebo se posouváš, ale pomalu. To Tě frustruje a Tvoje frustrace přechází i na Tvé děti, partnera či partnerku, okolí


💁‍♀️Pravda je taková, že proto, abys mohla žít život, jaký si přeješ, není důležité, kde se teď nacházíš.

 💁‍♀️ A nestačí ani to, že víš co máš dělat a snažíš se to dělat. Je potřeba vědět, jak to, co víš a umíš poskládat dohromady, aby to fungovalo a bylo udržitelné.

💁‍♀️Otázka zní, jak dlouho ještě budeš tolerovat, že nežiješ podle sebe. Že nežiješ naplno. Zatímco Tvůj život utíká.


Pokud chceš změnit cíl, musíš změnit cestu.


Co kdybys udělala ten jeden krok vpřed a ….

🎯měla konečně jasno, kam směřuješ, a co pro to teď uděláš

💖objevila své pravé já a přestala skákat od jednoho k druhému

🤜 posunula své finance, vztahy, práci nebo jakoukoliv další část Tvého života na vyšší level

🧘‍♀️našla způsob, jak žít spokojeně a užívat si každý den

🌟začala zářit a svou září rozzařovat svět kolem sebe, svou rodinu, přátele, okolí

Co Ti kurz přinese?

🔥Nejen, že zjistíš, jak vypadá život Tvých snů, ale také si ujasníš, jak ho začít žít.

🔥Tvé sny přestanou být jen sny, začnou se stávat realitou. Nebudeš se už ptát „jestli“, ale „kdy“ se to stane.

🔥Zapálíš svůj vnitřní oheň a každý den začneš s novou energií a nadšením.

🔥 Posuneš se v té oblasti svého života, která je pro Tebe teď nejpalčivější.

🔥Objevíš své pravé já, odemkneš svůj potenciál a poznáš své Ikigai – své poslání a smysl svého života.

🔥Přestaneš plýtvat svůj čas na to, co Tě nikam neposouvá, ale půjdeš si sebevědomě za svými cíli.

🔥Získáš odpovědi na otázky, které Tě už delší dobu trápí, ale nedaří se Ti v nich posunout.


Tohle o naší spolupráci říkají mé klientky:

“Z největšího pesimisty se stala žena, která si začala věřit. Teď mám zase chuť do života jdu začít nový projekt, který jsem v průběhu Ikigai koučinku vymyslela.” 
Iva

“Díky koučinku s Tebou se mi otevřely dveře, o jakých se mi nesniloPřestala jsem fňukat, že jsem udělala kdysi chybu a nešla na psychologii. Začala jsem se místo toho v tom oboru sama vzdělávat a posouvat.” 
Kačka

“Díky Tobě, se ve mně otevřely stránky, o kterých jsem ani netušila. Najednou je každý můj den jiný. Mám nastavené hranicezlepšil se můj vztah s přítelemvybírám si, co v práci budu dělat a co ne.” 
Inka

“Celý Ikigai proces mě nakopl do nějaké síly. Vrhla jsem se do zakládání firmy a rozšiřování týmu. Na to jsem neměla na začátku procesu vůbec myšlenky. Jako kdyby zapadl nějaký dílek do skládačky. Cítím se víc zakořeněná, než předtím a mám chuť růst. Mám veliké vize. A můj vztah s manželem? Máme druhé líbánky.” 
Verča

“Díky našim setkáním jsem si uvědomila nejen to, jakou cestou si přeji ubírat se v životě dál, ale také jsem udělala první kroky. Začala jsem znovu studovat i se dvěma dětma a neustále se posouvám dopředu.” 
Hanka


Vím, jak se cítíš …

Když se mi narodila druhorozená dcera, cítila jsem se většinu dní naprosto vyčerpaná. Každý den byl stejný jako ten předchozí a měla jsem pocit, že jsem ztratila samu sebe. Byly dny, kdy jsem se vůbec nepoznávala. A pak jsem si řekla A DOST! Vzala jsem svůj život zpět pevně do svých rukou. Začala jsem hledat způsoby, jak najít zpátky sebe. Jak si poskládat svou novou identitu a získat zpátky do života jiskru. 

To, co se mi podařilo naprosto předčilo má očekávání. Zjistila jsem, že jsem velkou část svého života žila podle představ ostatních. Objevila jsem to, co chce mé pravé já, co je mé poslání. Získala jsem odvahu jít si za svými sny. A žít život, který jsem si myslela, že je pro ostatní, ale ne pro mě.

Pomohly mi k tomu mimo jiné právě seberozvojové kurzy. Jenže problémem většiny kurzů je, že Ti dodají motivaci, nabudí Tě, ale po nějaké době po jejich skončení se vrátíš zase zpátky

Proto je tenhle kurz jiný. Najdeš si za mého vedení své vlastní řešení a svou cestu. Objevíš, jaké je Tvé pravé já, po čem touží a jak začít žít život podle sebe. Ujasníš si, kde začít, na jakou oblast svého života se zaměřit tak, aby se rapidně zlepšil celý Tvůj život. Zároveň Ti poskytnu nástroje, které Ti pomohou tuhle novou energii a vizi udržet.


Kdo jsem?

Jsem certifikovaná Ikigai, životní a byznys koučka. Vystudovaná ekonomka s vedlejší specializací na manažerskou psychologii a sociologii. Mám více než desetiletou praxi v oblasti lidských zdrojů, vzdělávání a rozvoje lidí. Jako manažerka změny jsem prováděla zaměstnance velkými organizačními a technologickými změnami. Tvořila a vedla jsem workshopy na různá témata z oblasti měkkých dovedností, změn, spolupráce týmů, apod.

Zároveň jsem maminka dvou malých dětí a manželka skvělého muže. Celý život je mou obrovskou vášní seberozvoj a psychologie. Věřím, že každý z nás má potenciál, žít svůj nejlepší možný život. 

Koučkou jsem se stala proto, že mám ráda efektivní a jednoduché způsoby, jak zlepšovat svůj život a posouvat se v něm. Ráda hledám co nejefektivnější a nejjednodušší cesty k cíli.

Své klientky provádím k obrovským uvědoměním o sobě samé a svém poslání. Nachází se mnou, jak žít život, po kterém touží a neodvařit se při cestě za jeho naplňováním. A zároveň jaké hodnoty a vize si přejí předávat svým dětem.


Jak to bude probíhat?

Online kurz bude probíhat od 5. 6. 2023 ve facebookové skupině. Odkaz na skupinu Ti dojde okamžitě po zaplacení. Každý týden Tě provedu daným tématem formou vysílání a setkání na zoom, kterého se můžeš účastnit buď živě nebo si ho pustit kdy se Ti to bude hodit.

Zároveň Tě čekají v průběhu týdne moje tipy a otázky k zamyšlení. Pokud budeš chtít, můžeš svoje myšlenky sdílet s ostatními členy kurzu a získat tak jejich vhled a podporu.


Co Tě v kurzu čeká?

4 týdny, 4 moduly, pracovní listy, má neomezená podpora ve fb skupině

Týden 1

Vytvoř si neodolatelnou budoucnost

Dovolíš si snít. Zavřeš pusu vnitřnímu kritikovi a definuješ si, jak vypadá život, po  kterém toužíš. 

Abys mohla začít žít život svých snů, je ale potřeba být k sobě brutálně upřímná. Podíváš se bez obalu na to, kde se nacházíš teď. 

Když už víš, kam chceš dojít a odkud vycházíš, stačí jen vykročit. To je ale často ten nejtěžší krok. Neměj obavy, definuješ si, co je Tvůj hnací motor. Proč už nebudeš dál tolerovat cokoliv méně, než to nejlepší.

Týden 2

Změň svůj současný stav
(nabij se energií)

Náš současný stav je alfa a omega našeho života. Každá změna vyžaduje určité množství energie. Kde ji ale vzít?

Vysvětlím Ti, jak navýšit svou energii, i když Tě děti nenechají vyspat nebo máš před sebou náročné dny.

Předám Ti svůj každodenní rituál, díky kterému prožívám valnou většinu svým dnů v radosti a dobré náladě.

Týden 3

Odemkni svůj skutečný potenciál

Ptáš se sama sebe, jaký má Tvůj život smysl? Co je Tvé poslání? A jak žít v souladu se sebou? 

Odhalím Ti tajemství japonské filosofie Ikigai. Zjistíš, jak nalezením svého Ikigai můžeš rapidně zlepšit kvalitu svého každodenního prožívání. Propojíme japonský a západní pohled na Ikigai. Sestrojíš si svůj Ikigai diagram, který Ti bude kompasem na Tvé další cestě životem.

Týden 4

Nastartuj svůj život

Jak teď to všechno, co jsi objevila, zakomponovat do svého života? 

Neměj obavy. Naučím Tě revoluční způsob, jak pracovat se svým časem. Budeš mít dojem, že Tvé dny mají najednou mnohem víc hodin. Uděláš si plán, který Tě bude motivovat, ale nezahltí Tě. A nabídnu Ti způsob, jak už nikdy nezklouznout zpět do zajetých kolejí.


Verze standard

🎇4 nadupané moduly


🎇Pracovní listy ke každému z nich


🎇Neomezená podpora ve fb skupině


🎇Inspirativní tipy a otázky ve skupině


🎇Bonusové video: Jóga pro rozproudění energie od Katky Hilerové


🎇Individuální (60 min) koučink přímo se mnou v hodnotě 1750 Kč

Cena 1 777 Kč

Cena se zvýší na 2177 Kč za:

01Dní 07Hodin 56Minut 56Sekund

Verze VIP (max 10 míst)

🎇4 nadupané moduly


🎇Pracovní listy ke každému z nich


🎇Neomezená podpora ve fb skupině


🎇Inspirativní tipy a otázky ve skupině


🎇Bonusové video: Jóga pro rozproudění energie od Katky Hilerové


🎇Individuální (60 min) koučink přímo se mnou v hodnotě 1750 Kč

Cena 2 777 Kč

Cena se zvýší na 3177 Kč za:

01Dní 07Hodin 56Minut 56Sekund

Otázky & Odpovědi (Q&A)

Q: Jak dlouho mi zůstane přístup ke kurzu?
A: Přístup ke všem videím Ti zůstane 5 měsíců od doby spuštění kurzu. Pracovní listy, nástroje a ostatní materiály Ti zůstanou už napořád.

Q: Je pro mě kurz vhodný, i když jsem už prošla Ikigai koučinkem?
A: Určitě ano, pokud máš od ukončení Ikigai koučinku více, než tři měsíce. Kurz Ti dá zase novou šťávu a směr a pomůže Ti osvěžit si Tvé Ikigai. A možná dokonce zjistíš, že i to se od doby koučinku dost změnilo. Zároveň pro své klientky mám nový pohled na žití svého Ikigai v každodenním životě.

Q: V čem všem se liší VIP verze?
A: Ve VIP verzi máš v ceně jednu hodinu individuálního koučinku přímo se mnou, kterou můžeš využít po dobu 6 měsíců od začátku kurzu. A to je wow. Pomůžu Ti vyjasnit a posunout se přesně tam, kde je to potřeba. Ať už budeš potřebovat pomoci na začátku kurzu nebo po jeho absolvování. VIP verze je skvělý způsob, jak jít ještě o krok dál za neopakovatelnou cenu. Posuny mých klientek mluví samy za sebe.


Co dalšího říkají o spolupráci se mnou mé klientky?

Slide 1
Slide 1
Slide 1
Slide 1
Slide 1
Slide 1
Slide 1
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow